Dram kategorisindeki tüm yemek ve sinema yazıları

Bir tutam baharat
Bir tutam baharat
07 January 2013 Monday
Filmde baharatlarla ilgili çok hoş ufak tüyolar var
Banu Özdemir | Tüm yazıları
Kızarmış Yeşil Domatesler - Fried Green Tomatoes
Kızarmış Yeşil Domatesler - Fried Green Tomatoes
06 August 2012 Monday
Domatesle aram pek iyi değil diyenler, bir de kızarmış yeşil domatesleri deneyin!
Banu Özdemir | Tüm yazıları
Mystic Pizza
Mystic Pizza
02 July 2012 Monday
Bir sahil kasabası olan Mystic’te pizzacıda çalışan üç genç kızın aşk hikayesini anlatan bir film
Banu Özdemir | Tüm yazıları
Çikolata - Chocolat
Çikolata - Chocolat
06 February 2012 Monday
Çikolata dükkanı etrafında gelişen güzel bir hikaye
Banu Özdemir | Tüm yazıları
Julie & Julia
Julie & Julia
02 January 2012 Monday
Birbirine benzeyen iki kadının yemek tutkusunu konu alan film
Banu Özdemir | Tüm yazıları
Benjamin Button
Benjamin Button
05 December 2011 Monday
Benjamin Button'un Hikayesi ve Yemeğin Zihindeki İzdüşümü
Serdar Kordu | Tüm yazıları
Slumdog Millionaire
Slumdog Millionaire
03 November 2011 Thursday
Varoş Milyoneri: Açlığa Rağmen Çocuk Gülüşü
Serdar Kordu | Tüm yazıları
Yedi Yaşam
Yedi Yaşam
03 October 2011 Monday
"Özel Bir Yemek Olsun Biraraya Geliş": Yedi Yaşam
Serdar Kordu | Tüm yazıları
Açlık
Açlık
05 September 2011 Monday
Açlık
Serdar Onaran | Tüm yazıları
Okuyucu
Okuyucu
04 July 2011 Monday
Yokluğun İlk Belli Olduğu Yer Yemek Sofrasıdır : Okuyucu
Serdar Kordu | Tüm yazıları

Kategoriler

Yeni Filmler

Yeni Yorumlar

Çok Okunanlar

Çok Yorumlananlar

E-Bülten

Bizden haberdar olmak için
Copyright © Yemek Hikayeleri