Yemek Hikayeleri Admin

Vanilyalı Milkshake
Vanilyalı Milkshake
03 June 2013 Monday
Vanilyalı Milkshake tarifi
Yemek Hikayeleri Admin
Limonata
Limonata
20 May 2010 Thursday
Serinleten içeçek
Yemek Hikayeleri Admin
Cafe karamel
Cafe karamel
19 May 2010 Wednesday
Cafe karamel ; bu karışımı mutlaka tatmalısınız
Yemek Hikayeleri Admin
Narlı kokteyl
Narlı kokteyl
18 May 2010 Tuesday
Sizin zamanınızı almayan nefis bir kokteyl
Yemek Hikayeleri Admin
Tarçınlı armut suyu
Tarçınlı armut suyu
25 December 2009 Friday
Fazla meyve tüketmiyorsanız her sabah meyve suyu içme alışkanlığı edinmekte fayda var.
Yemek Hikayeleri Admin
Zencefilli pancarlı elma suyu
Zencefilli pancarlı elma suyu
10 December 2009 Thursday
Pancar, mikrop öldürücü etsiyle taze zencefille karıştırdığınızda gerçek bir doping etkisi yaratıyor.
Yemek Hikayeleri Admin
Kerevizli domates suyu
Kerevizli domates suyu
04 December 2009 Friday
Gribe karşı etkili meyve sularından biri de kerevizli domates suyu.
Yemek Hikayeleri Admin
Ballı zencefilli limonata
Ballı zencefilli limonata
31 October 2009 Saturday
Soğuk algınlığınına karşı ballı zencefilli limonata hazırlayın.
Yemek Hikayeleri Admin
Dinlendirici İçecek
Dinlendirici İçecek
06 October 2009 Tuesday
Vücunuz stres yorgunu mu? Salatalık, havuç, turp en iyi dinlendirici.
Yemek Hikayeleri Admin
Yeşil çay ve zencefil kokteyli
Yeşil çay ve zencefil kokteyli
04 September 2009 Friday
Formunuzu korumak için sağlıklı ve serin kokteyller hazırlayabilirsiniz.
Yemek Hikayeleri Admin
Copyright © Yemek Hikayeleri