Reyhan Yalçındağ

Izgara Balık
Izgara Balık
03 June 2013 Monday
Lezzetli bir balık tarifi
Reyhan Yalçındağ
Kirazlı ve şeftalili kek
Kirazlı ve şeftalili kek
22 April 2013 Monday
Meyvelerle tatlandırılmış leziz bir kek tarifi
Reyhan Yalçındağ
Domatesli Kabak Sote
Domatesli Kabak Sote
31 December 2012 Monday
Sağlıklı ve de hafif bir sebze yemeği
Reyhan Yalçındağ
İmambayıldı
İmambayıldı
10 December 2012 Monday
Yardımcı yemeklerden zeytinyağlı sebzeler grubunda değerlendirebileceğimiz lezzetli bir yemek
Reyhan Yalçındağ
Light Patlıcan Kebap
Light Patlıcan Kebap
24 September 2012 Monday
İçinde yağ olmadan kebap da olur mu demeyin.
Reyhan Yalçındağ
Bademli Tavuk
04 June 2012 Monday
Badem ve tavuk bir araya gelince muhteşem bir lezzet ortaya çıkıyor.
Reyhan Yalçındağ
Deniz Börülcesi
Deniz Börülcesi
21 May 2012 Monday
Daha önce denemediyseniz kesinlikle yemenizi tavsiye ederim
Reyhan Yalçındağ
Light Sütlaç
Light Sütlaç
26 March 2012 Monday
Sütlacın da light’ı mı olurmuş demeyin.Geleneksel tariflerle yaptığınız sütlacın kalorisini yarı yarıya indirebilirsiniz
Reyhan Yalçındağ
Fırında sebzeli mücver
Fırında sebzeli mücver
12 March 2012 Monday
Kabul günlerinizde fazla kalori almaktan korkuyor musunuz? O zaman arkadaşlarınızla bir karar alın ve hafif lezzetler sunma konusunda anlaşın.
Reyhan Yalçındağ
Atina kuzu salatası
Atina kuzu salatası
08 April 2011 Friday
Çok lezzetli ve farklı bir salata tarifi
Reyhan Yalçındağ
Copyright © Yemek Hikayeleri