Neşecan Mine

20 Dakikada çikolatalı parfe
20 Dakikada çikolatalı parfe
27 July 2010 Tuesday
20 dakikada çikolatalı parfe hazırlayabilirsiniz. Hem pratik hem de hafif bir tatlı.
Neşecan Mine
Ispanak Soslu Sıcak Somon
Ispanak Soslu Sıcak Somon
26 July 2010 Monday
10 dakikada hazırlayacağınız bu yemek, kısa sürede yemek pişirmeniz gerektiğinde sizin en büyük yardımcınız olacaktır.
Neşecan Mine
Sos yaparken ve kullanırken
Sos yaparken ve kullanırken
28 June 2010 Monday
Bazı soslar yemeğin daha yağlı dolayısıyla da daha zor sindirilebilir olmasına sebep olur.
Neşecan Mine
Nefis tulum peynirli ve cevizli kabak salatası
Nefis tulum peynirli ve cevizli kabak salatası
07 June 2010 Monday
Sebze yemeklerini sofranızdan eksik etmemelisiniz. Bu kabak salatası çok hafif.
Neşecan Mine
Selanik usülü Büryan Kebap nasıl yapılır?
Selanik usülü Büryan Kebap nasıl yapılır?
06 June 2010 Sunday
Selanik usulu Büryan Kebap yapmanın tam zamanı.
Neşecan Mine
Çikolatalı muhallebi
Çikolatalı muhallebi
20 May 2010 Thursday
Çocuklar çikolatalı muhallebiyi çok sevecek
Neşecan Mine
Pratik kesme muhallebi tarifi
Pratik kesme muhallebi tarifi
07 May 2010 Friday
Hafif, sütlü bir tatlı.
Neşecan Mine
Şanlı Urfa Yemeği: Külünçe
Şanlı Urfa Yemeği: Külünçe
04 May 2010 Tuesday
Bugün damağımda geçmişten gelen tatlar var. Şanlı Urfa'ya ait külünçe..
Neşecan Mine
Ayva Marmelatı ile zengin kahvaltı
Ayva Marmelatı ile zengin kahvaltı
09 April 2010 Friday
Ayva marmelatını kahvaltılardan eksik etmemeli
Neşecan Mine
Çocuklar için pratik tavuk göğsü tarifi
Çocuklar için pratik tavuk göğsü tarifi
03 April 2010 Saturday
Çocukların çok beğeneceği bir yemek, una buladığınız tavuk göğsünü az yağda soteleyin.
Neşecan Mine
Copyright © Yemek Hikayeleri