Yılbaşı Kutlaması

31.12.2012 - 8:00 | - Yemek Hikayeleri Admin Tüm hikayeler
  • 2012 yılını acaba 4 dört gün sonra özleyecek miyiz? Bir yıl daha geçtiğini ve zamanın çok çabuk ilerlediğini ne zaman anlayacağız?

2012 yılını acaba 4 dört gün sonra özleyecek miyiz? Bir yıl daha geçtiğini ve zamanın çok çabuk ilerlediğini ne zaman anlayacağız? Zamanla mı yoksa hayatla mı yarıştığımız sorusunun cevabı ne kadar zor.

Gerçi cevabını bilmediğimiz ne çok soru var bu dünyada. Bu yüzden yeni yılı karşıladığımız gece de bu tür soruların cevabını bulmak yerine eğlenmenin daha iyi olacağını düşünüyorum. Cevaplar üzerine nasıl olsa koca bir yıl daha düşünebiliriz.

Tabi eğlenmek deyince; kuru kuruya eğelenmek de olmaz. Bizim de kendimizce bir yeme-içme kültürümüz var. İşte yılbaşı gibi özel gecelerde bu yemek kültürümüzü sergileriz. Zaten toplum olarak çok çeşitli ve zengin sofralar kurmakta hiç zorlanmayız. Tabi ekonomik zorluklar yaşadığımız ve parasal sıkıntı içinde olanlarımız da var. Ama annem gibi kadınlar, en az masrafla bile çok zengin sofralar kurabilir. Börekler, çörekler, kısırlar, ızgaralar gibi çeşit çeşit yiyecekleri yapabilir.

İşte bu yılbaşında da yine en güzel ve şahane yiyecekleri hazırlar Annem.

Yemek Hikayeleri Admin tarafından girilen tüm hikayeler Yemek ve yaşam kategorisindeki tüm hikayeler
4798 kez okunmuştur. Yorumlar (0) - Yorum Yaz! Sık kullanılanlara ekle veya Paylaş

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurmayı unutmayınız!


Etiketler
yılbaşı kutlaması, yılbaşı üzerine düşünceler, yeni bir yıla girerken

Kategoriler

Yeni Hikayeler

Yeni Yorumlar

Çok Okunanlar

Çok Yorumlananlar

E-Bülten

Bizden haberdar olmak için
Copyright © Yemek Hikayeleri