“Yemek yemek mi?”

20.06.2010 - 17:30 | - Tüm hikayeler
  • Arı Koleji’nde Konuştuk: “Eğitim mi?” Burada Konuşalım: “Yemek yemek mi?”

“Eğitim şart” diyoruz birçok zaman birçok konuda, katılıyorum bana göre de eğitim hakikaten şart. Ancak yemek yemek şarttan öte “Farz”. Hal böyle olunca çok önemli organizasyonlarda bile akılda kalan, sunulan yiyecekler olabiliyor. Yapılan eğitim toplantılarında da yine toplantının içeriği ve zenginliği bir yana yapılan ikramlar katılımcıları cezb edebiliyor.

Özetle şunu söylemek istiyorum; yemek yemek insanoğlu için farz olduğundan durum ne olursa olsun insanlara iyi yiyecekleri iyi sunmamışsanız yüksek bir memnuniyet beklemeyiniz.

Burada söz Ankara Arı Koleji AR-GE Merkezi’nin düzenlediği “Eğitimin Değişen Yüzü: Yeni Paradigmalar” konulu konferansa geliyor.

Konferansa Anadolu, Ankara, Çankaya, Gazi, Hacettepe, Ortadoğu Teknik Üniversitesi’nden öğretim elemanları, Milli Eğitim Bakanlığı yetkilileri, çalışanları ve ilköğretim okullarında çalışan eğitimciler bildirilerle katıldılar. Ve eğitim alanına yansıyan değişimler ve gelişimler eğitimcilerle paylaşıldı. Yani içerik oldukça zengindi.

Fakat bu bir kenara; gerçekleştirilen, bir okulun düzenlediği bir etkinlikten çok profesyonel bir ekibin titizlikle çalışarak organize ettiği bir davet gibiydi. Böylesi organizasyonlar.. yaşamımızda eğitimin etkinliğinin her alanda olması gerektiğinin önemini anlatıyor.

tarafından girilen tüm hikayeler Yemek ve yaşam kategorisindeki tüm hikayeler
5297 kez okunmuştur. Yorumlar (0) - Yorum Yaz! Sık kullanılanlara ekle veya Paylaş

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurmayı unutmayınız!


Etiketler
arı koleji, yemek daveti, konferanslar ve kokteyller

Kategoriler

Yeni Hikayeler

Yeni Yorumlar

Çok Okunanlar

Çok Yorumlananlar

E-Bülten

Bizden haberdar olmak için
Copyright © Yemek Hikayeleri