O Bayanı Nasıl Bilirdiniz?

30.07.2012 - 8:00 | - Yemek Hikayeleri Admin Tüm hikayeler
  • Biryere gittiğiniz zaman, sadece su içerseniz sağlığınıza fazlaca düşkün olduğunuz yorumu çıkabilir.

O bayanı nasıl bilirdiniz?"
"Doğal ve eğlenceliydi ama..."ile başlayan bir diyaloğun kişilik analizine gidebileceğini hiç düşündünüz mü. Çok düşünmenize gerek yok bu konuda bir araştırma yapılmış, erkekler kadınları tanımak için içtikleri içkilere bakıyorlarmış.

Biryere gittiğiniz zaman, sadece su içerseniz sağlığınıza fazlaca düşkün olduğunuz yorumu çıkabilir. Ancak alkollü bir içki alıyorsanız, alkol derecesine göre sınıflandırma yapılıyor. İşte alkollü içecekler ve kadınlara ilişkin yorumlar:

Kadınları tanımanın çeşitli yolları olabilir. Bunlar arasında en şaşmaz sonuçları verenlerden biri ise, kokteyl seçimlerine göre yapılan kadın analizleri. Siz barda sakin sakin otururken sizinle ilgilenen erkeğin bakışlarınızın merakla ne içtiğinizi öğrenmek için içkinize yöneldiğini fark ettiniz mi? Bunu yapma amacı aslında ne içtiğinizi öğrenip, sizin nasıl bir kadın olduğunu anlamak…


Bira:
Bira içen kadınların, delikanlı gibi olma istekleri vardır. Doğal ve eğlenceli bir kişiliğe sahiptirler; fakat kadınlıkları ile ilgili sorunları vardır.

 

Martini:
Martini içen kadınlar güçlü kadınlardır; aynı zamanda da iyi içicilerdir. Martini kadınları genelde streslidirler, her an depresyona girebilirler. Ama o durumlarından kurtulmak için de uğraşırlar.


Scotch ( İskoç viskisi):
Bu içki “zeka” anlamına gelir. Scotch içen kadınların ayakları yere basar; kim olduklarını bilirler ve başkalarının ne düşündüğü onlar için önemli değildir.

 

Margarita:
Bu kadınla takılmak oldukça zevklidir. Zariftir, modayı takip eder, eğlenceyi de çok sever. Bilim adamı zekası var diyemeyiz fakat oldukça akıllıdır.

 

Kırmızı Şarap:
Şarap seven kadınlar genelde sağlıklarına düşkündürler ve tutucu ve ölçülüdürler. Onlarda anne şefkati vardır, bu yüzden hassas ve sıcakkanlıdırlar. Şarabın boğazlarında bıraktığı o sıcaklığa bayılırlar.


Şampanya:
Şampanya içen kadınlar elit takılırlar, insanların kendileri hakkında entelektüel olduklarını düşünsün isterler ve Fransız kadını olma arzuları vardır; içlerinde de dönüp duran birkaç fantazi...


Cosmo:
İşte başka bir tutucu kadın. Bu tür kadınlar genelde akıntıya kapılmazlar fakat kendilerini de bilgili göstermek için gereğinden fazla uğraşırlar.


Rom & Kola:
Bu kadınlar oldukça eğlenceye düşkündürler ve yerlerinde duramazlar. Eğer bir bardak rom konuşabilse : “Bu akşam kopmaya gidiyoruz.” derdi.


Rakı:
Rakı içen kadınların muhabbetlerine doyum olmaz... Bir kadın rakı içiyorsa, her ortama uyum sağlamayı bilen güçlü bir kadındır...

 

Vodka:
Vodka içen kadınlar eğlenmeyi seven ve asi kadınlardır. Ertesi günü düşünmeden anı yaşamayı ok iyi bilirler... Fakat bazen çok somurtkan olabilirler...* 

Yemek Hikayeleri Admin tarafından girilen tüm hikayeler Yemek ve yaşam kategorisindeki tüm hikayeler
4732 kez okunmuştur. Yorumlar (0) - Yorum Yaz! Sık kullanılanlara ekle veya Paylaş

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurmayı unutmayınız!


Etiketler
içeceklere göre analiz

Kategoriler

Yeni Hikayeler

Yeni Yorumlar

Çok Okunanlar

Çok Yorumlananlar

E-Bülten

Bizden haberdar olmak için
Copyright © Yemek Hikayeleri