Başbaşa yemek evlilik bitirir mi?

18.02.2010 - 9:43 | - Yemek Hikayeleri Admin Tüm hikayeler
  • Başbaşa bir yemek evlilik bitirmez ancak, o yemeğin malzemeleri başka enstrumanlarla dolu ise, evliliği kökünden de kazıyabilir.

Türkiye'nin ünlü şovmenlerinden Mehmet Ali Erbil, "Hakkasan’daki yemek" yüzünden evliliğini bitirdi.  

Tuğba Erbil’in geçen ay Londra’daki Hakkasan adlı restoranda Sezen Aksu’nun eski eşi Önder Fırat’la yemek yerken görüntülenmesinin, bardağı taşıran son damla olduğu iddia ediliyor.

Tuğba Erbil, 19 Ocak tarihli Hürriyet gazetesinde de yer alan bu haberin ardından “Ben Londra’ya kız arkadaşımla 4 günlüğüne tatile gittim. Mehmet Ali, işleri olduğu için bana eşlik edemedi. Önder Fırat’la da Hakkasan’da tesadüfen karşılaştık. Arkadaşlarımızla beraber oturup yemek yedik. Önder, Mehmet Ali’nin yakın bir arkadaşıdır” demişti. Ancak olayın üzerinden bir ay geçmeden ayrılık kesinleşti.

Elbette tek neden bu değildir. Ancak "başbaşa yemeğin anlamı" toplum kurallarına göre belirlenmiş durumda.

Emirşah doğu yorum yapmış, Başbaşa yemek haberinin evliliği bitirmesine: "Her ne kadar masum bir yemek gibi gözükse de sonuçta evli bir kadının başka bir erkekle başbaşa yemek yemesi evli ve çocuğu olan bir kadına yakışmıyor. Bunu kabullenecek kocaya da yakışmıyor!"
 
Mehmet Ali Erbil’den boşanmak için avukatına vekalet veren Tuğba Erbil, ise eşinin telefonuna gelen aşk mesajlarını yakaladığını söyleyerek: " Aldatılmam bir değil, iki değil, üç değil sayamıyorum. Bu kadınların ne iş yaptığı da umrumda değil, her meslek grubundan var" demiş. 

Emirşah doğunun yorumladığı gibi, başbaşa bir yemek evlilik bitirmez ancak, o yemeğin malzemeleri başka enstrumanlarla dolu ise, evliliği kökünden de kazıyabilir.

Yemek Hikayeleri Admin tarafından girilen tüm hikayeler Yemek ve yaşam kategorisindeki tüm hikayeler
4734 kez okunmuştur. Yorumlar (0) - Yorum Yaz! Sık kullanılanlara ekle veya Paylaş

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurmayı unutmayınız!


Etiketler
evlilik ve yemek, başbaşa yemek, yemek ve boşanma, tuğba erbil, önder fırat

Kategoriler

Yeni Hikayeler

Yeni Yorumlar

Çok Okunanlar

Çok Yorumlananlar

E-Bülten

Bizden haberdar olmak için
Copyright © Yemek Hikayeleri