Diyeti bozmadan çaktırmadan atıştırabilir miyiz?

10.02.2010 - 11:10 | Diyet - Yemek Hikayeleri Admin Tüm hikayeler
  • Diyet yapayım, zayıflayayım ama çaktırmadan da atıştırayım diyorsanız Alman Hastanesi’nden Diyetisyen Esra Aran'ın söylediklerine kulak verin. Aran, bir yandan atıştırmalıkların tadına bakmanın, bir yandan da diyet yapmanın mümkün olduğunu söylüyor.

Diyet yapayım, zayıflayayım ama çaktırmadan da atıştırayım diyorsanız Alman Hastanesi’nden Diyetisyen Esra Aran'ın söylediklerine kulak verin. Aran, bir yandan atıştırmalıkların tadına bakmanın, bir yandan da diyet yapmanın mümkün olduğunu söylüyor.

Esra Aran, “Atıştırma olarak tercih edilen besinler, tokluk hissinin yanında besleyici ve daha düşük kaloriye sahip olmalı. Bu sayede diyet yaparken sağlıklı atıştırmalarla hem zevk alırsınız hem de sağlığınızı korumuş olursunuz” diyor.

Esra Aran'ın diyeti bozmadan yenilebilen atıştırmalıklarına haber bölümünden ulaşabilirsiniz.

Gelelim bu yöntemlerin ne derece etkili olduğuna. Doğru noktadan yaklaşır ve istikrarlı olursanız, hangi zayıflama yöntemini kullanırsanız kullanın başarıya ulaşırsınız. Ağırlıklı olarak tematik diyet uygulayanlar daha çabuk kilo verebilmekte.

Ancak en etkili yöntem hayatımıza hareketi sokmak. Günlük rutin işlerimizi yaparken bile hareket halinde olmak. Yazarlarımızdan Canan Özkazanç'ın canli diyet günlüğünde de diyet yaparken spor yapmanın ne kadar önemli olduğunu gördük.

Diyet yapmak, çaktırmadan atıştırmak istiyorsanız, mutlaka spor yapın. Sporu yaşamınızın bir parçası haline getirdiğinizde, yediklerinizi depolayan vücudunuz da rahatlayacaktır. Siz de istediğiniz gibi yiyecek deponuzu doldurabilirsiniz.

Yemek Hikayeleri Admin tarafından girilen tüm hikayeler Diyet kategorisindeki tüm hikayeler
6429 kez okunmuştur. Yorumlar (0) - Yorum Yaz! Sık kullanılanlara ekle veya Paylaş

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurmayı unutmayınız!


Etiketler
diyet, sağlıklı beslenme, rejim, kilo verme, kilo kaybı, diyet atıştırmalık, çaktırmadan zayıflama, 7 günlük diyet listesi, başarı hikayeleri zayıflama, başarılı diyet hikayeleri, başarılı zayıflama hikayeleri, başarılı zayıflama öyküleri, beslenme listesi, beslenme ve diyet, diyet başarı hikayeleri, diyet günlüğü, diyet hikayeleri, diyet hikayesi, diyet kilo, diyet kilo verme, diyet l, diyet liste, diyet listesi, diyet program, diyet programı listesi, diyet salatalar, diyet siteleri, diyet sitesi, diyet ve beslenme, diyet ve su, diyet yapanlar, diyet yapanların başarı hikayeleri, diyet yemek, diyet yemek listesi, diyeti, diyetisyen diyet listesi, diyetisyen diyeti, diyetisyen diyetleri, diyetisyen kilo alma, diyetisyen kilo almak, diyetisyen listesi, diyetisyen siteleri, diyetisyen taylan kümeli, diyetle kilo verme, diyetle zayıflama, diyetler listesi, diyetler ve yorumlar, diyetler ve zayıflama, diyetler zayıflama, en sağlıklı diyet listesi, en sağlıklı zayıflama ilacı, gerçek zayıflama, gerçek zayıflama hikayeleri, günlük diyet programı, hızlı zayıflama diyet, hızlı zayıflamak için, kılo verme, kılo vermenın yolları, kilo alma, kilo alma diyet, kilo alma diyet listesi, kilo alma diyet programı, kilo alma diyetisyen, kilo alma diyetleri, kilo almak için diyet programı, kilo diyet, kilo ver, kilo verme başarı hikayeleri, kilo verme diyet, kilo verme diyet listesi, kilo verme diyetleri, kilo verme hikayeleri, kilo vermek, obezite diyet listesi, resimli zayıflama hikayeleri, sağlıklı beslenme diyet, sağlıklı beslenme diyeti, sağlıklı kilo verme diyet listesi, sağlıklı zayıflama, sağlıklı zayıflama diyet listesi, su ve zayıflama, şok zayıflama diyeti, ünlülerin zayıflama hikayeleri, yaşanmış aşk hikayeleri, zayıflama başarı hikayeleri, zayıflama diyet günlüğü, zayıflama diyet listeleri, zayıflama diyet programı, zayıflama diyeti listesi, zayıflama diyetleri listesi, zayıflama hikayeleri, zayıflama hikayeleri resimli, zayıflama için, zayıflama ilaç, zayıflama istiyorum, zayıflama kilo verme, zayıflama yöntemlerı, zayıflamak ıstıyorum, zayıflamak istiyorum diyet, zayıflamak kilo vermek

Kategoriler

Yeni Hikayeler

Yeni Yorumlar

Çok Okunanlar

Çok Yorumlananlar

E-Bülten

Bizden haberdar olmak için
Copyright © Yemek Hikayeleri