Diyet sonrası waffle

16.10.2009 - 12:08 | Diyet - Tüm hikayeler
 • Canan 8 günlük diyet yaptı ve 2.5 kilo verdi. Bir waffle'ı hak etti.
 • Belçika mutfağından bir tatlı olan waffle. 18. Yüzyıl'da Belçikalı bir aşçı tarafından keşfedilmiş. Waffle özel bir hamurun yine özel waffle makinesinde pişirilmesiyle elde ediliyor.

Sağlıklı beslenmek istiyorsak, yiyeceklerimize daha fazla dikkat etmemiz gerekiyor. Yemek Hikayeleri'nin yazarı Canan da istikrarlı bir şekilde diyet yaptı ve tam 8 gün boyunca uyguladı. Canan'ın diyetinden aklımda kalan, eğlenceli kilo verdiği ve diyet yaparken sadece kendi başına yiyeceklerle başa çıkmak yerine bunu paylaştığı. Canan'ın bu davranışı ile sadece diyette değil, attığı bütün adımlarda başarıya ulaşmaması mümkün mü?

Artık diyet bitti. Canan bir waffle'ı hak etti. Kalori değeri 420. Ama olsun. Hani diyet sonrası yelkenler fora diyebiliriz. Sonra yine devam..

Belçika mutfağından bir tatlı olan waffle. 18. Yüzyıl'da Belçikalı bir aşçı tarafından keşfedilmiş. Waffle özel bir hamurun yine özel waffle makinesinde pişirilmesiyle elde ediliyor.

Pişirilen vvaffle'nin üzerine beyaz çikolata ve herhangi bir marmelat çeşidinden birer çorba kaşığı sürebilir, yine bunların üzerine birer çay kaşığı antep fıstığı ve fındık serpip, yarım adet de muz ya da çilek ekletebilirsiniz.

Nasıl, bunları okurken bile heyecanlanıyorsunuz değil mi? Siz de diyet yapın. Siz de yiyin. Canan 8 gün boyunca uyguladığı diyetle bunu hak etti.

Eğer diyet sonrası waafle yiyeceksen Canan, arkadaşlarınla yemeni tavsiye ediyor uzmanlar. Her biri birer parça alırsa 420 kalori 100 kaloriye de inebilir.

Afiyet olsun.
 

tarafından girilen tüm hikayeler Diyet kategorisindeki tüm hikayeler
14369 kez okunmuştur. Yorumlar (3) - Yorum Yaz! Sık kullanılanlara ekle veya Paylaş

Toplam 3 yorum yapılmıştır
 • 16.10.2009 - 13:56
 • Cano
 • Bölüşmek
 • Hani derler ya bir kahkaha bir kilo pirzolaya bedeldir diye. Yani beni düşünüp waffle yazmışsın. Yemiş kadar olmuşum.420 kiloriymiş, 500 kaloriymiş kim takar, wafflemi da böler de yerim...
  Teşekkürler...

  Bu yorum Site Yöneticisi tarafından düzenlenmiştir.
 • 16.10.2009 - 14:09
 • Mustafa
 • waffle
 • Waffle tutkusu yüzünden 90 kilodan 85'e bile inemedim. Doktor çareyi spor salonunda buldu. Üç ay çok sıkı spor yaptım. 78 kiloya indim. Sporu bırakınca yeniden 87 kiloyum orası ayrı. Gel de vazgeç waffledan.

  Bu yorum Site Yöneticisi tarafından düzenlenmiştir.
 • 16.10.2009 - 14:10
 • Mustafa
 • Ben paylaşmazdım
 • Bu arada Canan Hanım, ben sizin yerinizde olsam paylaşmazdım waffle'mı, o kadar uğraşmışım. Kilo da vermişim. Verilir mi ya..

  Bu yorum Site Yöneticisi tarafından düzenlenmiştir.

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurmayı unutmayınız!


Etiketler
waffle, tatlı, diyet sonrası tatlı, belçika mutfağı, 7 günlük diyet listesi, başarı hikayeleri zayıflama, başarılı diyet hikayeleri, başarılı zayıflama hikayeleri, başarılı zayıflama öyküleri, beslenme listesi, beslenme ve diyet, diyet, diyet başarı hikayeleri, diyet günlüğü, diyet hikayeleri, diyet hikayesi, diyet kilo, diyet kilo verme, diyet l, diyet liste, diyet listesi, diyet program, diyet programı listesi, diyet salatalar, diyet siteleri, diyet sitesi, diyet ve beslenme, diyet ve su, diyet yapanlar, diyet yapanların başarı hikayeleri, diyet yemek, diyet yemek listesi, diyeti, diyetisyen diyet listesi, diyetisyen diyeti, diyetisyen diyetleri, diyetisyen kilo alma, diyetisyen kilo almak, diyetisyen listesi, diyetisyen siteleri, diyetisyen taylan kümeli, diyetle kilo verme, diyetle zayıflama, diyetler listesi, diyetler ve yorumlar, diyetler ve zayıflama, diyetler zayıflama, en sağlıklı diyet listesi, en sağlıklı zayıflama ilacı, gerçek zayıflama, gerçek zayıflama hikayeleri, günlük diyet programı, hızlı zayıflama diyet, hızlı zayıflamak için, kılo verme, kılo vermenın yolları, kilo alma, kilo alma diyet, kilo alma diyet listesi, kilo alma diyet programı, kilo alma diyetisyen, kilo alma diyetleri, kilo almak için diyet programı, kilo diyet, kilo ver, kilo verme, kilo verme başarı hikayeleri, kilo verme diyet, kilo verme diyet listesi, kilo verme diyetleri, kilo verme hikayeleri, kilo vermek, obezite diyet listesi, resimli zayıflama hikayeleri, sağlıklı beslenme diyet, sağlıklı beslenme diyeti, sağlıklı kilo verme diyet listesi, sağlıklı zayıflama, sağlıklı zayıflama diyet listesi, su ve zayıflama, şok zayıflama diyeti, ünlülerin zayıflama hikayeleri, yaşanmış aşk hikayeleri, zayıflama başarı hikayeleri, zayıflama diyet günlüğü, zayıflama diyet listeleri, zayıflama diyet programı, zayıflama diyeti listesi, zayıflama diyetleri listesi, zayıflama hikayeleri, zayıflama hikayeleri resimli, zayıflama için, zayıflama ilaç, zayıflama istiyorum, zayıflama kilo verme, zayıflama yöntemlerı, zayıflamak ıstıyorum, zayıflamak istiyorum diyet, zayıflamak kilo vermek

Kategoriler

Yeni Hikayeler

Yeni Yorumlar

Çok Okunanlar

Çok Yorumlananlar

E-Bülten

Bizden haberdar olmak için
Copyright © Yemek Hikayeleri