Lale logolu Ravika zeytinyağı Singapur`da fırtına gibi esiyor

24.06.2010 - 8:10 | Yemek Ekonomisi - Yemek Hikayeleri Admin Tüm haberler
  • Keskinoğlu`nun faaliyet gösterdiği bir başka alan da zeytinyağı üretimi.Zeytinyağı pazarına 2005`te adım atan Ravika`nın 2009 sonunda Türkiye pazarında yüzde 7`lik paya ulaştı.

Keskinoğlu`nun faaliyet gösterdiği bir başka alan da zeytinyağı üretimi. Zeytinyağı pazarına 2005`te adım atan Ravika`nın 2009 sonunda Türkiye pazarında yüzde 7`lik paya ulaştığını kaydeden Keskinoğlu, ülkenin ambalajlı zeytinyağı ihracatının yüzde 5`ni yaptıklarını anlattı.

 

Keskinoğlu`nun faaliyet gösterdiği bir başka alan da zeytinyağı üretimi. Zeytinyağı pazarına 2005`te adım atan Ravika`nın 2009 sonunda Türkiye pazarında yüzde 7`lik paya ulaştığını kaydeden Keskinoğlu, ülkenin ambalajlı zeytinyağı ihracatının yüzde 5`ni yaptıklarını anlattı. Ravika`nın 2009`u 43 ülkeye ihracatla kapattığını hatırlatan Keskinoğlu, 2010`a hızlı başladıklarını ve 50 ülkeye ürün gönderdiklerini dile getirdi. Kanada`ya ve ABD`nin doğu bölgelerine ulaşan Ravika, Uzakdoğu`da söz sahibi olmaya başlamış. Singapur`un 250 şubeli Fair Prices süpermarket zinciri raflarından ülkede en çok satılan İtalyan zeytinyağını indirip Keskinoğlu`nun Ravika`sını satmaya başlamış.

Yemek Hikayeleri Admin tarafından girilen tüm haberler Yemek ekonomisi kategorisindeki tüm haberler
3331 kez okunmuştur. Yorumlar (0) - Yorum Yaz! Sık kullanılanlara ekle veya Paylaş

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurmayı unutmayınız!


Etiketler
yemek ekonomisi, zeytinya, keskinoğlu, ravika

Kategoriler

Yeni Haberler

Yeni Yorumlar

Çok Okunanlar

Çok Yorumlananlar

E-Bülten

Bizden haberdar olmak için
Copyright © Yemek Hikayeleri