Tüm diyet yemekleri

İlkbahar Türlüsü
İlkbahar Türlüsü
09 April 2012 Monday
Yaz türlüsü olur, kış türlüsü olur da ilkbahar türlüsü olmaz mı?
Deniz Akın | Tüm yazıları
Sebzeli dana kontrafile ızgara
Sebzeli dana kontrafile ızgara
02 April 2012 Monday
Lezzet, pratiklik ve hafiflik konusunda yine tam puan alan bir yemek
Aysen Armağan | Tüm yazıları
Light Sütlaç
Light Sütlaç
26 March 2012 Monday
Sütlacın da light’ı mı olurmuş demeyin.Geleneksel tariflerle yaptığınız sütlacın kalorisini yarı yarıya indirebilirsiniz
Reyhan Yalçındağ | Tüm yazıları
Light İzmir Köfte
Light İzmir Köfte
19 March 2012 Monday
Hem aradığınız lezzeti bulacağınız hem de fazla kalori almadan severek tüketeceğiniz light İzmir Köfte’yi mutlaka denemelisiniz.
Şebnem Aytimur | Tüm yazıları
Fırında sebzeli mücver
Fırında sebzeli mücver
12 March 2012 Monday
Kabul günlerinizde fazla kalori almaktan korkuyor musunuz? O zaman arkadaşlarınızla bir karar alın ve hafif lezzetler sunma konusunda anlaşın.
Reyhan Yalçındağ | Tüm yazıları
Çatal Aşı
Çatal Aşı
05 March 2012 Monday
Çatal Aşı, Batı Karadeniz Bölgesine ait lezzetli bir tarif
Deniz Akın | Tüm yazıları
Fırında kıymalı karnabahar
Fırında kıymalı karnabahar
27 February 2012 Monday
Karnıbaharı sevenler bu tarifle daha hafif bir şekilde yiyebilirler
Şebnem Aytimur | Tüm yazıları
Patlıcan Beğendi
Patlıcan Beğendi
20 February 2012 Monday
Patlıcan beğendiyi sizde çok beğeneceksiniz
berrin şafak | Tüm yazıları
Armut tatlısı
Armut tatlısı
13 February 2012 Monday
Tatlı ihtiyacınızı karşılayacak hafif bir lezzet
Türkan Uslubaş | Tüm yazıları
Zeytinyağlı Yaprak Sarması
Zeytinyağlı Yaprak Sarması
06 February 2012 Monday
Buna hayır diyecek kimse var mıdır acaba
Aysen Armağan | Tüm yazıları

Kategoriler

Yeni Tarifler

Yeni Yorumlar

Çok Okunanlar

Çok Yorumlananlar

E-Bülten

Bizden haberdar olmak için
Copyright © Yemek Hikayeleri