Tüm diyet yemekleri

Biberli Tavuk Sote
Biberli Tavuk Sote
25 February 2011 Friday
Kalorisi düşük lezzetli bir tarif
Şebnem Aytimur | Tüm yazıları
Muzlu Puding tarifi
Muzlu Puding tarifi
24 February 2011 Thursday
Bu puding özellikle tatlı krizleriniz için birebir.
berrin şafak | Tüm yazıları
Tapyoka Çorbası
Tapyoka Çorbası
23 February 2011 Wednesday
Diyet yaparken içinizi ısıtacak bir çorba tarifi
berrin şafak | Tüm yazıları
Diyet pizza
Diyet pizza
22 February 2011 Tuesday
Pizzanın da diyeti olur mu demeyin.Kalorisi azaltılmış enfes bir tarif
Emel Saygı | Tüm yazıları
Brüksel lahanalı mantar
Brüksel lahanalı mantar
21 February 2011 Monday
Bu lahanalar çok şirin
Sibel Aslan | Tüm yazıları
Sarımsaklı Bulgur
Sarımsaklı Bulgur
18 February 2011 Friday
Çok lezzetli aynı zamanda düşük kalorili
Emel Saygı | Tüm yazıları
Fırında Patlıcan
Fırında Patlıcan
17 February 2011 Thursday
Fırında yapılmış, oldukça hafif ve lezzetli bir diyet yemeği
Asiye Solmaz | Tüm yazıları
Elma Tatlısı
Elma Tatlısı
16 February 2011 Wednesday
Diyet elma tatlısı, hem hafif hem leziz
Reyhan Yalçındağ | Tüm yazıları
Borani
Borani
14 February 2011 Monday
Ispanak sevenler için güzel bir tarif
Sibel Aslan | Tüm yazıları
Pizza Form
Pizza Form
10 February 2011 Thursday
Oldukça masum, enerjisi düşük sebzeli pizza tarifi
berrin şafak | Tüm yazıları

Kategoriler

Yeni Tarifler

Yeni Yorumlar

Çok Okunanlar

Çok Yorumlananlar

E-Bülten

Bizden haberdar olmak için
Copyright © Yemek Hikayeleri