Tüm diyet yemekleri

Mayonezli cevizli salatalık
Mayonezli cevizli salatalık
12 September 2011 Monday
Misafirlerinizede sunabileceğiniz bir aperatif
Candan Ceran | Tüm yazıları
Susamlı ve hardallı et
Susamlı ve hardallı et
05 September 2011 Monday
Bu nasıl diyet yemeği demeyin 335 kalorili lezzetli bir yemek
Fatoş Aslan | Tüm yazıları
Körüli ve yoğurtlu tavuk
Körüli ve yoğurtlu tavuk
29 August 2011 Monday
Tavuğa en çok yakışan baharatlardan biride köridir
Fatoş Aslan | Tüm yazıları
Ekmekli yaz salatası
Ekmekli yaz salatası
22 August 2011 Monday
Damak tadından ödün vermeyenler için özel bir yaz salatası
Candan Ceran | Tüm yazıları
Kabak Mücver
Kabak Mücver
15 August 2011 Monday
Düşük kalorili diyet yemeklerle kilo vermek mümkün
Sibel Aslan | Tüm yazıları
Bardakta Vişneli Tatlı
Bardakta Vişneli Tatlı
08 August 2011 Monday
Diyet yaparken tatlı ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz nefis ve hafif bir tatlı.
Fatoş Aslan | Tüm yazıları
Çilekli Yoğurt Tatlısı
Çilekli Yoğurt Tatlısı
01 August 2011 Monday
Çileği, yoğurtla birleştirip ortaya hem düşük kalorili diyet tatlısı hem de sağlıklı bir tatlı çıkarabilirsiniz
Candan Ceran | Tüm yazıları
Meyveli Yulaf Lapası
Meyveli Yulaf Lapası
25 July 2011 Monday
Yulafın kuru meyvelerle bir araya getirildiğinde vereceği enerji ve lezzeti görmek istiyorsanız bu tarifi deneyin
Fatoş Aslan | Tüm yazıları
Diyet Akdeniz Salatası Tarifi
Diyet Akdeniz Salatası Tarifi
18 July 2011 Monday
Akdeniz salatasını değişik yaz sebzeleri ile zenginleştirebilirsiniz
Fatoş Aslan | Tüm yazıları
Zeytinyağlı Taze Börülce
Zeytinyağlı Taze Börülce
11 July 2011 Monday
Bu yemeğin 1 porsiyonu sadece 100 kalori.
Fatoş Aslan | Tüm yazıları

Kategoriler

Yeni Tarifler

Yeni Yorumlar

Çok Okunanlar

Çok Yorumlananlar

E-Bülten

Bizden haberdar olmak için
Copyright © Yemek Hikayeleri